تعیین وقت مشاوره

  • قیمت: ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

 

زمان‌های مشاوره همه روزه به جز جمعه ها و تعطیلات رسمی قابل رزور می باشد. همچنین پنجشنبه ها آخرین زمان مشاوره، ۱۵:۳۰ الی ۱۶:۳۰ می باشد.

در صورتی که مشاوره در تاریخ انتخابی شما مقدور نباشد، با شما تماس گرفته خواهد شد و زمان جدیدی تعیین می گردد.

هزینه مشاوره یکساعته ۳ میلیون تومان است.

مشاوره بورس

سرمایه‌گذاری در بورس، مانند هر بازاری یکسری پیش نیازها دارد. کسب دانش، صرف وقت کافی و البته مشاوره با افراد متخصص این حوزه  از این پیش نیازها می‌باشد. اهمیت مشاوره در این بازار آنقدرزیاد است که یک مشاوره سرمایه‌گذاری مناسب، می‌تواند مسیر مالی زندگی‌تان را به صورت کامل تغییر داده و درجهت درست خود هدایت نماید. مشاوره سرمایه گذاری اهداف و نیت های مختلفی دارد که با توجه به نیاز شما توسط مشاور برنامه ریزی می‌شود.

مشاور بورس کیست؟

مشاور سرمایه‌گذار یا مشاور بورس به شخص حقیقی می‌گویند. این شخص در قالب قرارداد مشخص، به سرمایه‌گذار در مورد نحوه سرمایه گذاری، بهترین تایم سرمایه گذاری و یا حتی بهترین نوع سرمایه گذاری مشاوره می‌دهد. به عبارت دیگر مشاور سرمایه‌گذاری که تخصص،تجربه و صلاحیت لازم در زمینه سرمایه‌گذاری در بورس را دارد، به سرمایه‌گذار کمک کرده تا با انتخاب صحیح سهام و سایر انواع اوراق بهادار، متناسب با میزان ریسک‌پذیری خودش بازدهی بالاتری را کسب کند.

مشاور بورس در واقع چه کمکی به سرمایه گذار می‌کند؟

مشاوره در بورس باید توسط افراد متخصص که دانش تحلیلی کافی و مناسبی دارند، صورت پذیرد. تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی دو روش تحلیلی می‌باشد که عموماً این افراد از آن‌ها بهره می‌برند. علاوه بر این، یک مشاور بورس مطمئن، باید تجربه کافی در زمینه مشاوره را دارا باشد. همچنین با اتکا به تجربه، اصول روانشناسی بازار و مدیریت ریسک، نقش پررنگی در حوزه بازارهای مالی ایفا نماید.

اهمیت مشاوره سرمایه گذاری در بورس چیست؟

سرمایه گذاری در بورس و ارزهای دیجیتال یکی از سرمایه گذاری های جذاب و پربازده در سال‌های اخیر بوده و افراد زیادی را به خود جذب کرده است. هرچند بورس در ایران جذابیت خود را به خاطر عملکرد ضعبف خود پس از رشد چشمگیر خود از دست داده اما هنوز هم می‌توان با سرمایه گذاری دست از این بازار سود های جدابی را بدست آورد.

بسیاری از مردم پس از رشد بازار در مدت کم دچار ترس عقب ماندن از سود بازار شدند. این افراد بدون آگاهی اولیه و کسب اطلاعات و دانش کافی وارد این بازار شدند. در ابتدا سود هم کسب کردند اما پس از مدت کوتاهی اکثر این سرمایه گذاران وارد ضرر شده و بیشتر سرمایه خود را از دست دادند. این افراد اگر یک مشاور خوب در این زمینه داشتند، به این روز دچار نمی‌شدند.

با توجه به این توضیح می‌توان اهمیت بسیار زیاد مشاوران سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه را درک نمود.  مشاوران سرمایه‌گذاری در واقع مانع از بروز تصمیم‌های غیرحرفه‌ای و بعضاً شتاب‌زده در بورس می‌شوند. آنها زمینه لازم برای ارتقا سطح تحلیل و تصمیم‌گیری آگاهانه در این بازار را فراهم نموده و کمک شایانی به سرمایه گذار می‌کنند.

به این ترتیب فرصت سودآوری سرمایه‌گذاران، به ویژه در افراد غیرحرفه‌ای در این بازار افزایش پیدا می‌کند . همچنین  از بروز تلاطم‌های ناشی از رفتار هیجانی و غیرمنطقی در بورس جلوگیری می‌نماید.

مشاوره سرمایه گذاری در سایت کلینیک اقتصاد

 

ما در سایت کلینیک اقتصاد و با استفاده از مشاور مختصص خود یعنی دکتر علی سعدوندی سعی نمودیم تا بهترین مشاوره را به شما در جهت سرمایه گذاری درست ارائه دهیم .

در این سایت مشاوره در زمینه های زیر برای سرمایه گذاران عزیز فراهم شده است:

  • مشاوره تامین مالی پروژه ها
  •  سیاست گذاری
  •  ارزیابی پروژه
  • سرمایه گذاری
  •  مالیاتی
  •  حقوقی

فرصت را ازدست نداده و با تعیین زمان مشاوره خود، بهترین سرمایه گذاری را انجام دهید و کسب سود کنید.