درباره ما

درباره کلینیک اقتصاد

بیوگرافی دکتر علی سعدوندی موسس کلینیک اقتصاد

آشنایی با کلینیک اقتصاد

آشنایی با کلینیک اقتصاد

آشنایی با کلینیک اقتصاد

کلینیک اقتصاد از سوی دکتر علی سعدوندی با هدف یاری رسانی به شرکت ها و کسب و کارها برای مقابله با بی ثباتی ها در عرصه اقتصاد کلان تشکیل شده است. در این کلینیک کارشناسان زبده در عرصه های مدیریت بانکی، تحلیل اقتصاد کلان، سیاست گذاری اقتصادی، منتور استارت آپ ها و سرمایه گذاری داخلی و بین المللی دور هم گرد آمده اند تا خدمات ویژه مشاوره ارائه دهند.

کلینیک اقتصاد با توجه به سابقه درخشان در عرصه بانکی، آماده است تا برنامه ریزی استراتژیک بانک ها را از مرحله ارائه وضع موجود تا تبیین وضع مطلوب و تحلیل شکاف و در نهایت ارائه و اجرای برنامه ریزی استراتژیک به اجرا درآورد. همچنین ایجاد و رشد واحد مدیریت ریسک بانک ها با هدف اجرای بازل ۳ یکی از نقاط قوت کلینیک می باشد. خدمات مشاوره مدریریت دارایی- بدهی، رتبه سنجی، اعتبارسنجی، مدیریت نقدینگی و ادغام و تملک بانکی از دیگر نقاط قوت مجموعه است.

اعضای کلینیک اقتصاد سال ها تجربه موفق در عرصه مشاوره و تحلیل سرمایه گذاری و سبدگردانی دارند. خدمات این مجموعه دامنه گسترده ای از محصولات سرمایه گذاری داخلی و بین الملل از قبیل سهام، اوراق درآمدثابت، مشتقات، سبدهای مشاع و سبدهای پوششی را در برمی گیرد.کلینیک اقتصاد در سیاست گذاری اقتصاد کلان از قبیل سیاست گذاری پولی و مالی، عملیات بازار باز، طراحی بازارهای مالی و بدهی و بودجه ریزی و کنترل آماده ارائه خدمات است.

آشنایی متنی با کلینیک اقتصاد دکتر سعدوندی

دست‌آوردهای کلینیک اقتصاد، مرجع آموزش و مشاوره اقتصاد در ایران


۲۱,۱۴۶+
دقیقه
ویدئوی آموزشی


۱۹+
عدد
دوره آموزشی


۷,۸۱۴+
خرید دوره
نشانه اعتماد شما


۴,۹۰۰+
نفر
همراهان کلینیک اقتصاد

بیوگرافی مختصر دکتر علی سعدوندی موسس کلینیک اقتصاد

دکتر سعدوندی بنیان‌گذار کلینیک اقتصاد

دکتر علی سعدوندی متخصص بین المللی بانکداری، سرمایه گذاری، مدیریت ریسک و تحلیل سیاستگذاری اقتصاد کلان است. او به مدت یک دهه به عنوان استادیار بانکداری دانشگاه استرالیایی وولونگونگ مشغول به فعالیت بوده است. سعدوندی در دفتر دبی سیتی بانک به عنوان نائب رئیس مسئولیت داشته است.

دکتر سعدوندی حائز مدرک معتبر «مدیریت ریسکهای مالی» (FRM) است. ایشان دوره های تخصصی حقوق و اقتصاد را در دانشگاه شیکاگو، اقتصاد سنجی پیشرفته را در کمبریج و مدرسه اقتصادی لندن (LSE) و اقتصاد صنعتی را در CEMFI اسپانیا گذرانده و در دوره اقتصاد کلان پروفسور استیگلیتز در ترنتوی ایتالیا شرکت داشته است. دکتر سعدوندی در حال حاضر به طراحی دوره های تخصصی بانکداری و اقتصاد پول و بانک و نیز مشاوره سیاست گذاری به سازمان ها و مشاوره کسب و کارها به نهادهای خصوصی مشغول است.

×

درود بر شما

خوش آمدید به چت پشتیبان کلینیک اقتصاد

بفرمایید

×