مشاهده دوره‌ها و اسپات‌پلیر

برای مطالعه توضیحات کامل تصویری و مرحله به مرحله‌ی نحوه مشاهده ویدئو دوره‌ها و دسترسی به لایسنس‌ها روی این لینک کلیک کنید.

برای دانلود برنامه Spotplayer با توجه به سیستم عامل دستگاهی که در آن می‌خواهید دوره را مشاهده کنید (ویندوز، اندروید، مکینتاش و یا به صورت وب بروزر در موبایل و تبلت‌های آیفون) به وبسایت spotplayer.ir مراجعه کرده و از میانه‌ی صفحه اقدام به دانلود فایل نصبی و سپس نصب آن در دستگاه مورد نظر خود کنید. 

دانشجویان عزیزی که دوره‌ها را قبل از خرداد سال ۱۴۰۱ تهیه کرده‌اند برای فعالسازی لایسنس اسپات پلیر به چت آنلاین سایت یا ادمین کلینیک اقتصاد در تلگرام با آی دی econclinic1@ پیام دهند.

در صورتی که تمایل به دریافت لایسنس جدید دارید برای فعال‌سازی به چت آنلاین سایت یا ادمین کلینیک اقتصاد در تلگرام با آی دی econclinic1@ برای دریافت شماره کارت و هزینه مورد نظر پیام دهید.

چنین امکانی فراهم نمی‌باشد، به همین دلیل لطفا در انتخاب دستگاهی که قصد دارید دوره را در آن مشاهده کنید، تامل بفرمایید.

در صورت مشاهده این خطا مجدد کد لایسنس را از دوره مد نظر در بخش لایسنس‌های من پروفایل کاربری خود در وبسایت کپی کرده (دقت کنید که در انتخاب متن فضای خالی را انتخاب نکنید) و سپس در نرم افزار مجدد درج کنید.

از زمان تهیه دوره به مدت ۱۸ ماه ویدئوها در بستر اسپات‌پلیر در دسترس دانشجویان عزیز خواهد بود.

در حال حاضر (۱۴۰۲/۰۲/۲۴) نرم‌افزار اسپات پلیر در سیستم‌عامل‌های Unix و iOS (پیرو مکاتبه با مسئولان اسپات‌پلیر نرم‌افزار جهت عرضه برای iOS به سیب اپ تحویل داده شده است) قابل نصب نمی‌باشد، اما برای استفاده از ویدئوها می‌توانید از نسخه وب اپ به آدرس app.spotplayer.ir استفاده کنید و با کپی لایسنس دوره مربوطه از بخش لایسنس‌های من پروفایل کاربری خود در وبسایت و درج آن در آدرس فوق دوره را مشاهده کنید.

در صورت مشاهده این خطا نرم‌افزار مربوطه را ببندید و مجدد اقدام به مشاهده دوره کنید، در صورتی که نرم‌افزار مربوطه در نوار Taskbar قابل مشاهده نباشد می‌توانید با باز کردن Task Manager با کلیک راست روی نوار Taskbar و انتخاب Task Manager و پیدا کردن نام آن نرم‌افزار (به عنوان مثال Anydesk) و بستن آن (با کلیک روی دکمه End Task) مجدد اقدام به مشاهده دوره کنید. در صورتی که پس از از انجام این کارها موفق به مشاهده دوره نشدید به چت آنلاین وبسایت پیام دهید تا همکاران ما در اسرع وقت شما را راهنمایی کنند.

در حال حاضر مشاهده دوره‌ها فقط از طریق پلتفرم اسپات‌پلیر فراهم می‌باشد.

دوره‌های آموزشی، سرفصل‌ها و اسلایدها

برای دریافت آدرس کانال تلگرامی دوره‌های آموزشی و آدرس ادوبی کانکت کلاس‌های در حال برگزاری می‌توانید به بخش انتهایی صفحه دوره‌های آموزشی در وبسایت که نام دوره در آن درج شده و به شکل زیر است مراجعه کنید و یا به ادمین در تلگرام با آی دی econclinic1@ پیام دهید.

آموزش نحوه دسترسی به اسلایدهای آموزشی دوره‌های کلینیک اقتصاد دکتر سعدوندی

برای مشاهده سرفصل‌های آموزشی دوره‌های کلینیک اقتصاد می‌توانید در بخش میانی صفحات دوره‌های آموزشی سرفصل‌های دوره‌ها را به صورت کامل مطالعه کنید.

دوره‌های کلینیک اقتصاد به صورت آنلاین در بستر ادوبی کانکت (معمولا در ساعت ۲۰:۳۰ الی ۲۳:۰۰ روزهای یک‌شنبه و سه‌شنبه) برگزار می‌شوند، سپس توسط همکاران مجموعه ادیت شده و برای مرور توسط دانشجویان در پلتفرم اسپات‌پلیر ارائه می‌شود.

برای مشاهده و مطالعه مسیرهای یادگیری کلینیک اقتصاد روی این لینک کلیک کنید.

برای مشاهده و مطالعه مسیرهای یادگیری کلینیک اقتصاد روی این لینک کلیک کنید.

بله. دوره‌ها از مفاهیم مقدماتی شروع می‌شوند و به تدریج به مفاهیم پیشرفته و تکمیلی می‌رسند. برای درک تنها نیاز به جبر مقدماتی دبیرستان می‌باشد.

برای دریافت رمزعبور اسلایدهای دوره‌های اقتصاد خرد و تحلیل شاخص‌های اقتصادی به بخش انتهایی صفحه دوره‌ها مطابق تصویر زیر مراجعه کرده و روی عنوان اسلایدها کلیک کنید.

آموزش نحوه دسترسی به اسلایدهای آموزشی دوره‌های کلینیک اقتصاد دکتر سعدوندی

اسلایدهای دوره‌های اقتصاد کلان، تحلیل بنیادی سهام، ثروت آفرینی و سیاست‌گذاری پولی به زودی برای تهیه توسط علاقه‌مندان آماده خواهند شد.

بله. برای هر دوره یک گروه تلگرامی اختصاصی ویژه دانشجویان ساخته شده و دانشجویان به آن گروه اضافه می‌شوند. امکان ارتباط با دکتر سعدوندی از طریق فضای مجازی برای پرسش و پاسخ نیز فراهم است.

همچنین امکان پرسش و پاسخ حین جلسه آموزشی دوره‌های در حال برگزاری نیز فراهم است.

جلسه اول تمامی دوره‌های کلینیک اقتصاد در بخش ویدئوهای رایگان برای مشاهده علاقه‌مندان فراهم می‌باشد.

بله. دوره‌های جامع اقتصاد خرد و اقتصاد کلان به طور کامل مباحث سطوح کارشناسی و کارشناسی ارشد و بیشتر از آن را پوشش داده و با بیش از ۲۱۹ ساعت آموزش کامل‌ترین مجموعه آموزشی اقتصاد خرد و کلان در ایران می‌باشد.

همچنین این دوره‌ها برای عزیزانی که تمایل به شرکت در آزمون CFA دارند جامع و مانع می‌باشند.

با توجه به شباهت اقلام صورت‌های مالی و تدریس دوره جامع تحلیل بنیادی سهام از مفاهیم مقدماتی تا پیشرفته این دوره می‌تواند به شما برای تحلیل سهام شرکت‌های آمریکایی نیز کمک کند. اما توجه داشته باشید که شرایط کشورها، بازارها و رفتار متفاوت فعالان بازار با توجه به سابقه و بلوغ آن صنعت متفاوت است و عامل موثری می‌باشد.

بله. به زودی با همکاری موسسه آموزش عالی ترجمان علوم دوره‌های MBA تخصصی در حوزه مالی و اقتصادی کلینیک اقتصاد ارائه خواهد شد. (لازم به ذکر است بخش قابل توجهی از سرفصل‌های این دوره‌ها در طول ۳۷۱ ساعت دوره‌های پیشین برگزار شده است.)

ثبت نام و پرداخت

برای ثبت نام دوره‌های آموزشی ابتدا با ساخت اکانت در وبسایت با ایمیل (حتما از آدرس ایمیلی که به آن دسترسی دارید استفاده کنید) و شماره تلفن و سپس ورود به اکانت خود و اضافه کردن دوره‌ها به سبد خرید با کلیک روی دکمه ثبت نام و تکمیل فرم به درگاه زرین پال متصل خواهید شد و با استفاده از کارت بانکی و رمز پویا اقدام به پرداخت و تهیه دوره نمایید.

بله. برای دریافت شرایط و اطلاعات بانکی به ادمین در تلگرام با آی دی econclinic1@ پیام دهید.

پرداخت اقساطی دوره‌های آموزشی در دو بخش انجام می‌شود، برای دریافت شماره کارت به ادمین در تلگرام با آی دی econclinic1@ پیام دهید.

پس از تهیه هر دوره ۱۰% از مبلغ نهایی خرید به کیف پول الکترونیک شما برای استفاده در خریدهای بعدی به صورت خودکار اضافه می‌شود.

در صورتی که تمایل به شارژ کیف پول برای خرید دوره (به جای پرداخت از طریق درگاه زرین‌پال) دارید، به ادمین در تلگرام با آی دی econclinic1@ جهت دریافت شماره کارت به‌منظور پرداخت مبلغ دوره پیام دهید.

در صورتی که تمایلی به دریافت مدرک دوره‌های جامع ندارید به ادمین در تلگرام با آی دی econclinic1@ برای دریافت کد تخفیف حذف مدرک پیام دهید.

برای رفع این خطا، دوره‌ای که کد تخفیف را برای آن اعمال کرده‌اید را چک کنید. همچنین احتمال دارد که در هنگام درج کد تخفیف خطای تایپی رخ داده باشد.

در صورت دریافت چنین پیامی، زمان دقیق پرداخت را به ادمین در تلگرام با آی دی econclinic1@ پیگیری از زرین‌پال ارسال کنید.

بله. دانشجویان اقتصاد و سایر رشته‌ها با ارائه کارت دانشجویی به چت آنلاین در سایت و یا ادمین تلگرام با آی دی econclinic1@ کد تخفیف اختصاصی دریافت می‌کنند.

بله. در صورت تمایل به دریافت نکردن اسلایدها و حذف مبلغ آن لطفا به چت آنلاین در سایت یا ادمین در تلگرام با آی دی econclinic1@ پیام دهید.

مشاوره و رزومه دکتر سعدوندی

برای مطالعه سوابق کاری و تحصیلی دکتر سعدوندی روی لینک درباره ما کلیک کنید.

شما می‌توانید برای دریافت مشاوره در حوزه سرمایه‌گذاری و مسائل اقتصادی با رزرو وقت مشاوره با دکتر سعدوندی از این خدمت بهره‌مند شوید.

شما می‌توانید سوال خود را برای ادمین در تلگرام با آی دی econclinic1@ یا به ایمیل کلینیک اقتصاد به آدرس admin@econclinic.com و یا چت آنلاین وبسایت ارسال کنید.

در اولین فرصت ممکن پاسخ برای شما ارسال خواهد شد.

شما می‌توانید برای دریافت راهنمایی از صفحه مشاوره زمان مناسب را رزرو کنید.

رشته‌های تحصیلی مناسب برای بورس اقتصاد و مدیریت مالی می‌باشند.

مدارک دوره‌های جامع

دانشجویان عزیزی که دوره‌های جامع را (به همراه مدرک) ثبت نام کرده‌اند به منظور صدور مدرک موسسه آموزش عالی ترجمان علوم تصاویر مدارک هویتی شامل:

۱- شناسنامه
۲- کارت ملی
۳- پاسپورت (یا نحوه نگارش نام به زبان انگلیسی)

را همراه با آدرس، کدپستی و شماره تلفن به آدرس ایمیل admin@econclinic.com ارسال نمایند.

پس از ارسال تصویر مدارک هویتی به آدرس ایمیل admin@econclinic.com، مدارک برای موسسه آموزش عالی ترجمان علوم ارسال می‌شود و در یک بازه‌ی یک ماهه صدور مدرک و ترجمه رسمی آن همراه با ارسال پستی توسط موسسه انجام می‌شود.

مدارک موسسه آموزش عالی ترجمان علوم مورد تایید موسسه World Education Services (WES) می‌باشد و می‌توان برای امور مهاجرتی و کاری از آن استفاده کرد.

در حال حاضر خیر، اما به زودی با اضافه شدن سامانه آموزشی، آزمون‌ها نیز به دوره‌ها اضافه شده و دانشجویانی که تمایل به دریافت مدرک همراه با ارزیابی داشته باشند می‌توانند سوالات هر درس را پاسخ دهند.

ادوبی کانکت

برای ورود به کلاس‌های آنلاین در نرم‌افزار ادوبی کانکت با کپی کردن لینک از بخش انتهای صفحه دوره آموزشی و درج آن در نرم‌افزار ادوبی کانکت به صفحه ورود هدایت می‌شوید.

نام کاربری، ایمیل و رمز عبور شماره تلفن ثبت شده در هنگام ثبت نام می‌باشد.

 

آموزش نحوه دسترسی به اسلایدهای آموزشی دوره‌های کلینیک اقتصاد دکتر سعدوندی

 

برای نمایش صحیح متن نوشته شده در نرم‌افزار، هنگام نوشتن حرف «ی» باید از شیفت + «ط» استفاده کنید تا متن بهم نریزد.

سوالات مرتبط با وبسایت

به پیغامی که بعد از کلیک روی ورود به سایت به شما نمایش داده می‌شود توجه کنید.

اگر رمزعبور خود را اشتباه وارد کرده‌اید مجدد رمز عبور خود را وارد کنید. (دقت کنید که صفحه کلید شما فارسی نباشد و Caps Lock کیبرد خاموش باشد.)

همچنین با توجه به تمهیدات امنیتی وبسایت برای رفع مشکلات امنیتی امکان دارد که پس از اقدام به ورود برای شما یک ایمیل ارسال شود، لطفا ایمیل خود را باز کنید و روی لینک Verify & Login کلیک کنید. سپس در صفحه‌ی جدید باز شده مجددا اقدام به ورود کنید.

برای اصلاح ایمیل خود که برای ورود به کلاس آنلاین در نرم‌افزار ادوبی کانکت و ورود به سایت به منظور دریافت لایسنس و دانلود اسلایدهای آموزشی به آن نیاز دارید، به چت آنلاین در وبسایت پیام دهید.

×

درود بر شما

خوش آمدید به چت پشتیبان کلینیک اقتصاد

بفرمایید

×